Портал графіки та дизайну

Портрет в манері HOPEНайзнаменитіша робота американського художника і дизайнера Шепарда Фейрі - постер "Hope" (Надія), виконаний в стилі поп-арт, і присвячений президенту США Бараку Обамі. Ця оригінальна манера виконання дуже швидко набула популярності і знайшла своїх послідовників.

Давайте і ми спробуємо створити портрет в такій же манері.

Матеріали для уроку: Доступно тільки для користувачів

Відкрийте відповідне зображення. Я використовував фрагмент фотографії Ніколаса Кейджа.


Будь-яким, доступним для вас способом (за допомогою інструментів виділення Чарівна паличка, Лассо) виділіть фон і видаліть його (поєднання клавіш Ctrl + X).


Застосуйте до зображення ефект AA's_Assistant (меню Ефекти -> Object -> AA's_Assistant) з настройками за замовчуванням.


Переведіть ваше кольорове зображення в чорно-біле (поєднання клавіш Ctrl + Shift + G). Якщо ви працюєте з чорно-білою фотографією, цей крок можна пропустити.

Застосуйте до зображення ефект Advanced Greyscale (меню Ефекти -> Advanced Greyscale) або Advanced Greyscale (меню Ефекти -> Для фотографій -> Advanced Greyscale) з наведеними на малюнках настройками.В результаті отримаємо таке зображення:


Інструментом Чарівна паличка виділіть ділянки зображення, показані на малюнку нижче.


Скопіюйте виділення (поєднання клавіш Ctrl + C). Додайте новий шар (поєднання клавіш Ctrl + Shift + N) і вставте в нього виділення. У вікні Палітра встановіть колір AAAAAA.


Застосуйте до копії шару ефект Лінії / Сітка (меню Ефекти -> Візерунки -> Лінії / Сітка) з настройками, показаними на малюнку.


Перейдіть на шар Фон. Запустіть ефект Карта градієнта (меню Корекція -> Карта градієнта). Клацніть правою клавішею по лівому маркера смуги градієнта і в випадаючому списку виберіть пункт Змінити колір.У діалоговому вікні в полі під колірним диском введіть 00202F, натисніть OK.


Клацніть правою клавішею по смузі градієнта і в випадаючому списку виберіть пункт Додати колір.


У діалоговому вікні в полі під колірним диском введіть E01825, натисніть OK. Знову клацніть правою клавішею по смузі градієнта правіше лівого маркера і виберіть пункт Додати колір. Додайте колір 7498A4. Змініть колір самого правого маркера на FDE5A9. Клацніть правою клавішею по смузі градієнта і в випадаючому списку виберіть пункт Розподілити - все маркери розподіляться з рівними проміжками між ними.


Відзначте галочку Зберігати альфа.

Клацніть за списком під смугою градієнта і виберіть пункт Зберегти поточні налаштування як пресет ...


У діалоговому вікні введіть ім'я пресету (я назвав його Pop_Art_Hope) і натисніть OK.
Слід зазначити, що змінюючи кольору градієнтів, їх кількість і стан маркерів ви будете безпосередньо впливати на необхідний вам результат.

Зніміть виділення, перейдіть на шар Шар 2 і об'єднайте його з шаром Фон.

Додайте новий шар (поєднання клавіш Ctrl + Shift + N) і перемістіть його під шар Фон. За допомогою інструменту виділення Вибір прямокутної області виділіть прямокутник. У вікні Палітра встановіть колір 7498A4. Залийте виділену область за допомогою інструменту Заливка кольором.


Інвертуйте виділення (поєднання клавіш Ctrl + I) і залийте ліву частину шару кольором FF6868. Зніміть виділення і об'єднайте обидва шари. Наш портрет готовий!

Портрет в манері HOPE
Редактор:
Paint.NET
Категорія:
Автор:
Переклад:
svit4u


Ім`я *:
Email *:
Код *:
На сайті не розміщено жодного файлу, інформація призначена виключно для ознайомлення.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за повідомлення та дії користувачів.
Портал графіки та дизайну © 2014 - 2018 ::