Портал графіки та дизайну

Футбольний постер в фотошоп

Дізнайтеся, як створити футбольний постер в Photoshop, використовуючи основні методи змішування. Саме за допомогою цього уроку, ви можете легко персоналізувати плакат, просто змінюючи абстрактні фонове зображення, футболіста, стадіон. Таким чином, ви можете створювати шаблони плакату для будь-якої спортивної події.


Крок 1.
По-перше, ви повинні завантажити стокові зображення, які я використовував для цього уроку:


Крок 2.
Створіть новий файл з розмірами 1920x1080px, відкрийте Rain Texture та додайте його в новий файл. Змініть розмір текстури натисканням клавіш CTRL + T. Режим накладення встановіть на Перекриття і непрозорість 50%.


Крок 3.
Тепер помістіть в наш файл шпалери з кольоровими лініями Colored Lines Abstract Wallpaper. Також відкрийте стокове зображення футбольного стадіону. Змініть розмір стадіону за допомогою Transform Tool і встановіть режим змішування на Multiply.


Крок 4.
Відкрийте зображення Стівена Джеррарда. Це преміум зображення з 123fr.com , але ви , звичайно , можете замінити його будь-яким футболістом, який вам подобається.

Крок 5.
Тепер ми повинні прибрати фон. Для видалення фону в Photoshop ви можете використовувати один з цих інструментів виділення : Quick Selection Tool, Magic Wand Tool, Polygonal Lasso Tool. Якщо ви хочете отримати відмінні результати, кращим методом видалення фону є створення виділення за допомогою Pen Tool .

Крок 6.
Я буду використовувати Quick Tool Selection, щоб вибрати футболіста. Розмір кисті встановлюється на 33.


Крок 7.
Виберіть Colorful Lines Wallpaper і фото Gerrad, застосуйте CTRL + T і Flip Horizontaly. Режим накладення для шару з Gerrard встановлюємо Lighten. Таким чином, ми отримуємо прохолодний подвійний ефект експозиції з допомогою двох зображень, що перекриваються.


Крок 8.
Відкрийте текстуру паперу Grungy Paper Texture та поверніть її. Режим накладення встановлюється на Soft Light 10% рівень непрозорості.


Крок 9.
Помістіть текстуру Grunge Texture і встановіть режим змішування на Overlay.


Крок 9.
Тепер помістіть текстуру Dust Texture і встановіть режим змішування на Lighten з непрозорістю 70%. Створіть маску шару і використовуйте кисть з чорним кольором переднього плану, щоб намалювати всередині маски. Тепер видаліть темні частини (червоний колір ділянки), як показано на малюнку. Непрозорість кисті встановлюється на 35%.


Крок 10.
Помістіть текстуру снігу Snow Texture і встановіть режим накладення на Lighten Color з непрозорістю 30%.


Крок 11.
Відкрийте текстуру Flare Texture і встановіть режим змішування на Screen. Створіть маску шару і використовуйте кисть, щоб відкоригувати межі відблиску.


Крок 12.
Помістіть зображення Particles та встановіть режим змішування на Color Dodge з непрозорістю 25%


Крок 13.
Відкоригуємо наше зображення:
  • Перейдемо до Adjustment Layer> Gradient Map і встановимо перший колір чорний і другий білий колір. Режим накладення встановлений на Soft Light 45%
  • Перейдемо до Adjustment Layer> Photo Filter, використаємо Sepia з щільністю 50%
  • Перейдемо до Adjustment Layer> Curves і встановимо Input 89, Output 73
  • Перейдемо до Adjustment Layer> Brightness / Contrast і встановимо Яскравість до -10
  • Перейдемо до Adjustment Layer> Color Lookup і використаємо FuturisticBleakПримітка. Для тих з вас, які не мають CS6 і коригування кольору Lookup, ви можете використовувати інший коригувальний шар Adjustment Layer>Gradient Map (кольори для градієнта # 872f2f і # fbfde6). Встановіть режим змішування на Overlay. Крім того, додайте Photo Filter, колір # a0c6d7 і щільність 50%


Крок 14.
Утримуючи CTRL + SHIFT + ALT + E, об'єднайте всі шари і перейдіть в меню Filter> Other> High Pass і встановіть радіус 2. Режим змішування Overlay з непрозорістю 50%.


Наш постер готовий!

Футбольний постер в фотошоп
Редактор:
Photoshop
Категорія:
Автор:
Переклад:
svit4u


Ім`я *:
Email *:
Код *:
На сайті не розміщено жодного файлу, інформація призначена виключно для ознайомлення.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за повідомлення та дії користувачів.
Портал графіки та дизайну © 2014 - 2018 ::