Портал графіки та дизайну

Пухнастий текст

Сьогодні ми навчимося робити пухнастий текст з хутра. Для створення пухнастого тексту з хутра ми будемо використовувати текстуру.
Ось такий пухнастий текст з хутра у мене вийшов:


Отже, приступимо до уроку і створимо новий документ CTRL + N. Встановимо розміри як показано на скріншоті:
Тепер зробимо гарний фон. Виберемо основний колір зелений і фоновий колір темно-зелений:
Потім виберемо інструмент Градієнт радіального типу і від центру проводимо інструментом до краю:
Тепер натиснемо клавішу D, а потім натиснемо клавішу Х, щоб вибрати основний колір білий. Після цього вибираємо інструмент Текст і напишемо текст. Далі викличемо трансформацію Ctrl + T, щоб збільшити текст:
Тепер створимо пухнастість тексту. Для цього виберемо кисть зі стандартного набору DP і виберемо відповідну кисть для малювання пухнастості:


Відкриємо опції пензля і встановимо параметри як зазначено на скріншоті:
Тепер растеризуємо шар з текстом, для цього клацнемо правою клавішею мишки по шару з текстом і виберемо Растеризувати текст:


Тепер, утримуючи клавішу SHIFT, клацнемо правою клавішею миші по іконці шару з текстом, в результаті чого отримаємо виділення тексту:


Перейдемо в Контури і натиснемо на іконку Утворити робочий контур, в результаті чого виділення тексту перетвориться в контур:Вибираємо інструмент Перо і клацнемо в палітрі Контури правою клавішею мишки по Робочому контуру і виберемо Виконати обведення контура. В результаті чого отримаємо пухнастість на краях тексту:
Повторимо операцію з виконанням обведення для посилення пухнастості:


Для неоднорідності ворсинок зменшимо розмір кисті і знову виконаємо обведення:
Видалимо контур. Для цього клацнемо правою клавішею мишки по Робочому контуру в палітрі Контури і виберемо Видалити контур:Тепер виконаємо команду Файл - Помістити і знайдемо в комп'ютері потрібну текстуру:
При необхідності потрібно розтягнути текстуру так, щоб вона перекривала текст, потім двічі клацнути всередині рамки трансформації, щоб трансформація застосувалась:


Перейдемо на шар з текстом і, утримуючи клавішу CTRL, клацнемо по іконці шару, щоб отримати виділення тексту і потім натиснемо на значок Додати маску Шар в палітрі Шари:


Результат:

Пухнастий текст
Редактор:
Photoshop
Категорія:
Автор:
Переклад:
svit4u


Ім`я *:
Email *:
Код *:
На сайті не розміщено жодного файлу, інформація призначена виключно для ознайомлення.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за повідомлення та дії користувачів.
Портал графіки та дизайну © 2014 - 2018 ::