Портал графіки та дизайну
Додати в закладки
Портал графіки та дизайну » Каталог статей » Уроки Gimp » Ефекти » Ефект гарних ліній за допомогою інструмента змішування в GIMP

Ефект гарних ліній за допомогою інструмента змішування в GIMP

Ліцензія Creative Commons
Матеріал ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства — Некомерційна 4.0 Міжнародна.

У цьому уроці я покажу вам, як використовувати інструмент змішування для створення дуже гарних лінійних ефектів, які чудово можна використовувати як шпалери для робочого столу або для будь-якої іншої практичної роботи. Техніка надзвичайно проста, тому майже кожен користувач GIMP зможе це зробити легко.
Крок 1
Спочатку створіть новий файл розміром 1024×768px. Потім скористайтеся інструментом змішування: виберіть градієнт «Пастель Веселка» зі спадного меню. Потім намалюйте градієнт від верхньої лівої до нижньої правої частини полотна. Це наша фонова база.
1-original

Крок 2
Налаштування параметрів інструмента змішування
Тепер виберіть градієнт «Тіні 1» зі спадного меню та встановіть ці параметри в параметрах інструмента змішування:
 • Режим: Об’єднання зерна
 • Непрозорість: 75%
 • Форма: Білінійний
 • Повтор: трикутна хвиля
  2-original

  Крок 3
  Перетягніть градієнт, як показано на зображенні. Обов'язково всередині полотна.
  3-original

  Крок 4
  Перетягніть градієнт, як показано на зображенні. Цього разу перетягніть у напрямку «зверху зліва до нижнього правого». Утримуйте CTRL на клавіатурі, тоді ви зможете малювати градієнт з кроком 15°. Я використовував кут 30°, щоб перетягнути градієнт.
  4-original

  Крок 5
  Зробіть те ж саме, що й у кроці вище. Але тепер у напрямку від верхнього правого до нижнього лівого кута знову використовуйте кут 30°. Використовуючи точні кути, легше отримати естетично привабливе поєднання ліній.
  5-original

  Крок 6
  Тепер ми вже маємо гарний результат, який має м’які лінії. Готово, якщо вам подобаються м’які лінії. Але оскільки ця техніка дуже зручна для експериментів, я хочу показати вам кілька інших прикладів, які ви можете легко виконати, виконавши ще кілька кроків.
  6-original

  Крок 7
  Ви можете досягти ефекту, показаного в нижній частині зображення, вибравши градієнт «Тіні 2». Встановіть непрозорість на 100% і виберіть режим Перекривання (Overlay). Перетягніть менший градієнт (15°), як показано на малюнку.
  7-original

  Крок 8
  В якості альтернативи описаному вище кроку (крок 7) ви можете отримати більш жорсткі лінії, зменшивши відстань перетягуваного градієнта.
  Щоб отримати ефект на зображенні, я встановив непрозорість на 75%, режим на Об’єднання зерна, а потім я намалював градієнт від верхнього правого до верхнього лівого (але на відстань лише приблизно 1-2 сантиметри).
  8-original

  Крок 9
  Мені дуже подобається ця техніка для створення цікавих фонів, тому що це дуже легко зробити, а результат дуже гарний для вхідного часу.
  Деякі речі, які ви також можете спробувати, щоб отримати різні стилі:
  Використовуйте інші базові фонові градієнти, змінюйте кути лінійних градієнтів кожного разу, коли ви перетягуєте їх на 1-2°, і, звичайно, ви також можете спробувати інші режими, щоб отримати дуже різні результати. Також подумайте про використання барвистого градієнта, а потім установіть режим colorize або color і таким чином розфарбувати іншим способом.
  Сподіваюся, вам сподобається техніка!

  Сподобалося? Поділіться з друзями!
 • Ефект гарних ліній за допомогою інструмента змішування в GIMP
  Редактор:
  Gimp
  Категорія:
  Автор:
  Переклад:
  svit4u
  Переглядів:
  45
  Рейтинг:
  0.0 / 0
  Проголосувати:  Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  На сайті не розміщено жодного файлу, інформація призначена виключно для ознайомлення.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за повідомлення та дії користувачів.
  Портал графіки та дизайну © 2014 - 2023 ::