Портал графіки та дизайну

Загнута сторінка в GIMP

Ліцензія Creative Commons
Матеріал ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства — Некомерційна 4.0 Міжнародна.

Не секрет, що в GIMP є безліч функцій і фільтрів, досить простих, але ефективних у застосуванні. Сьогодні я розповім вам про те, як надати зображенню ефекту загнутої сторінки.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-start

Відкрийте фотографію, з якою будете працювати.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-1

В панелі інструментів виберіть колір фону (Білий квадрат) і в палітрі, підберіть відповідний колір. Це потрібно для того, щоб при застосуванні фільтра "загнута сторінка" колір загину відповідав зображенню. Кольором фону я вибрала відтінок синього, а колір переднього плану не міняла. Таким чином загин буде забарвлений в два кольори: чорний і синій. При бажанні ви можете не обмежуватися кольорами переднього плану і фону, а там же в панелі інструментів вибрати градієнт і в каталозі градієнтів (див. нижче "градієнт"), якшо по ньому лівою кнопкою миші, вибрати один з безлічі варіантів, пропонованих GIMP .
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-2

Визначилися з кольором? Продовжимо. Знову ж в панелі інструментів вибираємо прямокутне виділення і виділяємо потрібний кут зображення. У вас їх чотири на вибір. Я вирішила загнути правий нижній. Клікніть всередині виділеної області, щоб вона окреслилася пунктирною лінією.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-3

Потім в основному меню: Фільтри → Викривлення → Загнута сторінка.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-4

І у вікні параметрів встановлюємо відповідні налаштування. У мене: положення загину - Знизу праворуч, орієнтація - Горизонтально, тінь під загином - Передній план і тло (тут же ви можете вибрати забарвлення в кольори обраного вами градієнта), непрозорість - 100. ОК!
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-5

Сторінка загнулася? Значить ви все зробили правильно. Тому що зробити що-небудь неправильно в даному фільтрі практично нереально. Після цього в списку шарів вибираємо шар загину, клікаєм по ньому правою кнопкою миші і об'єднуємо його з попереднім шаром (фон).
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-6

І знімаємо виділення: Вибір → Зняти.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-7

Нехай вас не бентежить картата підложка. Це означає прозорість. Весь секрет - у правильному збереженні зображення з загином.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-8

Якщо ви збережете зображення у форматі .jpg, то отримаєте наступне:
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-9

Вірний формат для збереження - .gif (формат анімації і прозорих зображень) або .png. Ось тоді ви побачите щось подібне smile
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-10

Сподобалося? Поділіться з друзями!
Загнута сторінка в GIMP
Редактор:
Gimp
Категорія:
Автор:
Переклад:
svit4u
Переглядів:
16
Рейтинг:
0.0 / 0
Проголосувати:Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
На сайті не розміщено жодного файлу, інформація призначена виключно для ознайомлення.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за повідомлення та дії користувачів.
Портал графіки та дизайну © 2014 - 2022 ::