Портал графіки та дизайну

Ефект Шестикутна сітка

Ліцензія Creative Commons
Матеріал ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства — Некомерційна 4.0 Міжнародна.

Ефект "Шестикутна сітка" (Hexagonal Grid) доступний з меню "Ефекти" підменю «Візерунки». Призначення даного ефекту полягає в заповненні виділеної області зображення сіткою з шестикутних осередків.

Установка цього ефекту для Paint.NET здійснюється, як правило, шляхом копіювання файлу. Як встановити ефект для Paint.NET можна знайти у цьому уроці.
Завантажити Ефект Шестикутна сітка

Цей плагін для Paint.NET дозволяє автоматично створити сітку з шестикутними осередками на зображенні або виділеній області. Меню ефекту можна побачити на малюнку. Зупинимося детальніше на параметрах у цьому діалоговому вікні.


Перші два пункти відповідають за розмір сітки по горизонталі і вертикалі відповідно. Розмір можна змінювати в інтервалі від 1 до 1000, за замовчуванням значення 100. Якщо галочка під цими параметрами встановлена, то шестикутники будуть правильними, тобто редагування розміру шестикутника по вертикалі недоступно і його значення дорівнює розміру по горизонталі.

Параметри в розділі тип малювання Draw mode дозволяють визначити спосіб малювання сітки, кожен з яких візуально позначений. При цьому можна комбінувати кілька способів малювання одночасно. Комбінувати можна тільки межу горизонтально розташованими способами. Тобто один два або відразу три способи з верхнього ряду, або відповідно способи з другого горизонтального ряду.

Параметр Brush width визначає товщину пензля, тобто товщину контура осередку і може змінюватися в інтервалі від 1 до 100. Параметр Transparency відповідає за прозорість кольору лінії осередків. А галочка Anti-aliased включає або відключає режим згладжування.

Галочка End of lines включає режим малювання перетину клітин у вигляді трикутників. Дія цієї галочки помітна тільки при низькому рівні прозорості та широкій товщині пензля. Для того що б продемонструвати дію цієї галочки, нижче наведені два малюнки. На першому з них галочка була відключена, на другому, відповідно включена.


Приклади використання ефекту можна побачити на малюнках нижче.
Сподобалося? Поділіться з друзями!
Ефект Шестикутна сітка
Редактор:
Paint.NET
Категорія:
Автор:
Переклад:
svit4u
Переглядів:
568
Рейтинг:
0.0 / 0
Проголосувати:Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
На сайті не розміщено жодного файлу, інформація призначена виключно для ознайомлення.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за повідомлення та дії користувачів.
Портал графіки та дизайну © 2014 - 2022 ::